Leden 2011

zumba 19.1.2011

20. ledna 2011 v 8:15
 Dnes nás přišlo třináct.Jedna cvičící byla nová a nelitovala že přišla.V pondělí nás Valentína bude učit nové pohyby na makarenu.Uvidíme jaké to bude.Já osobně se těším.

zumba 17.1.2011

18. ledna 2011 v 8:18
na pondělní zumbu přišlo 31 cvičících žen a dívek.Nevím co pořád psát tak to nechám na ostatních

zumba 12.01.2011

13. ledna 2011 v 16:18
zumba 12.01.2011

dnes ve středu se sešlo na cvičení 15 žen a dívek. Opět jsme se dověděli několik novinek.Třeba že jsou i speciální boty na zumba. Jsou to jakési odpružené které tlumí nárazy. Cenu nevím jak ji zjistím tak dám vědět.Nevím co dál psát tak končím.

PODSTATA ZUMBY

11. ledna 2011 v 8:48

Podstata Zumby ze sportovního hlediska

               Zumba sama o sobě není žádný tanec. Zumba je ve své podstatě"balíček", ve kterém naleznete
příjemnou směs jednotlivých skladeb,
jež reprezentují různé tance , či mixy
tanců. Díky měnícím se prvkům a krokům různých tanců se s novou skladbou aktivně zapojují vždy nové svalové skupiny.Pracuje tak vždy celé tělo. Velkým benefitem Zumby je, že zaměstnává CORE (hluboký stabilizační systém páteře), svalstvo uvnitř těla, kterému je v posledních letech přikládána obrovská důležitost.
             Udává se, že na jedné hodině spálíte dokonce až 900 kcal, což je podobné jako při spinningu. Vysoká spotřeba kalorií vychází právě zapojení celého těla, včetně HSSP.
         Zumba je ideální pro ty, kdo chtějí hubnout, jedná se totiž o intervalový trénink. Během hodiny nepracujeme stále v jednom tempu. Tepová frekvence, potažmo nasazení a intenzita se mnění vždy s novou skladbou, což je právě pro hubnutí absolutně ideální stav.

Co znamená, když je instruktor členem ZINu?

- instruktor má v centrálním webu www.zumba.com možnost umístit informace o sobě a svých hodinách
- z www.zumba.com si může instruktor stahovat logo Zumby a může jej používat (kdo není členem Zinu, tak jej pro pogacihodin využívat nesmí)
- z www.zumba.com si může instruktor stahovat marketingové podklady - vizitky, plakáty atd...
- instruktor má každý měsíc CD s novou hudbou, přímo z dílny Beta a jeho týmu, drží se stylu, který se celosvětově v rámci Zumby předáván, má novou inspiraci
- istruktor má jednou za dva měsíce k CD také DVD, s novými devít i skladbami s choroegrafiemi (na každou skladbu jsou dvě různé choreografie)
    Doporučených choreografií se instruktor drží pevně, nebo částečně a používá vlastní taneční prvky,
nebo vyučuje jen svoje choreografie na hudbu Zumby- je to velmi individuální
a
je to ovlivněno hlavně tanečními schopnostmi instruktora. Členství v Zin clubu není levná záležitost (30 USD cca 600 Kč měsíčně), knowhow se v dnešní době zdarma nerozdává, pokud je instruktor členem Zin clubu, do svého vzdělání investuje a je to určitě dobrý znak pro klienty.

Porušování pravidel, používání ochrané značky Zumba

- Zumba office klade všem instruktorům a přátelům tohoto fitness fenoménu na srdce jednu základní věc - chránit značku Zumba. Pro nahlášení aktivit, poškozujících ochrannou známku patří na níže uvedené a Zumba má ne centrálním webu www.zumba.com speciální sekci - LEGAL COMPLIANCE, kam se tyto skutečnosti nahlašují.
- Kde prověřit instruktory: WWW.ZUMBA.COM , find an instruktor zadejte jméno, příjmění nebo podle města,okresu
- Vše o zumbě, pravidlech a cenách na: WWW.ZUMBAONLINE.CZ


zumba 10.01.2011

11. ledna 2011 v 8:46
Zumba 10.1.2011
               Dnešní zumba byla co se týče účasti perfektní.Celkem přišlo 31 cvičících žen a dívek dokonce i spousta nových. Opět se řešily organizační věci a také nám Valentina papír kde je vysvětleno několik věcí týkajících se Zumby.Přepíšu to a uložím jako Podstata Zumby.
              Co se týká těch organizačních věcí tak: 70,- korun pro dospělé a 60,- pro studenty za lekci a od příště bude možnost permanentky a to 600,- pro dospělé a 500,- pro studenty je to na 10 lekcí.
                    No jestli chcete znát můj názor tak vám ho napíšu. Ta hudba byla dnes nějak jiná písničky sice byly stejné, ale nevím jak to posat, ten zvuk byl nějaký jiný.Možná to bylo tím, že nás tam bylo tolik, možná přehrávačem. Nevím co vy na to??

zumba 5.1.2011

8. ledna 2011 v 17:17
Zumba 5.1.2011
        Dnešní lekce zumby se opět vydařila přišlo několik nových cvičících žen a dívek. Celkem se dnes sešlo jedenáct cvičících žen a dívek. Nastaly i změny v placení a vybírání peněz za cvičení. Peníze bude vybírat slečna instruktorka Valentina. Dohodlo se, že se bude vybírat 70,-korun na lekci. Pokud jsem to dobře pochopila je zde započítáno i za tělocvičnu. No když se to tak vezme tak je to asi tak stejně jako jezdit do zr. Tam to u Valentiny stojí 60,- korun.Když k tomu člověk připočte cestu(autobus stojí kolem 20,- a musí se počítat cesta tam a cesta zpět takže cca 40,- ) tak je to vlastně ještě levnější než dojíždět.
        Takže peníze které se musí na lekci vybrat je tisícovka pro instruktorku Valentinu a padesát korun na tělocvičnu, celkem tedy tisíc padesát.
         Taky jsem se dnes ptala některých, které byly dnes poprvé jak se jim to líbilo a říkali že ano a že člověk se sebou teď po vánocích musí něco dělat.
          Jinak pište také svoje poznatky, jak se vám to libilo co naopak nelibilo a tak podobně. A cvičit můžou chodit i zástupci
"silného"
pohlaví tedy muži a chlapci. Budou jen vítáni ať se my ženy máme na co dívat. :-)

3.1.2011

4. ledna 2011 v 18:29
Zumba 3.1.2011
               Včerejší zumba se vydařila.Protože jsem ale dostala vynadáno,že mám vybráno málo peněz tak jsem dnes pořádání (to znamená vybírání peněz na instruktorku a na tělocvičnu,zajištění přehravače na hudbu apod.) předala jiné mamince a to paní Martině Novotné dříve Vencelidesové,která to teď bude dělat dál. Peníze mi nevyšly kvůli vánoční zumbě 27.12.2010, kdyby této výjmečné akce nebylo tak by to bylo akorát a ještě by zbylo.Protože na vánoční zumbě bylo málo cvičících žen tak se to nezaplatilo a já ze svého to platit nebudu to by asi neudělala žádná.Ono to není sranda to vybírat a starat se o ostatní věci s tím související,protože vím jaké to je tak se budu snažit Matrině pomoci a ulehčovat jí to jak jen to půjde,už jen třeba tím že na lekci zumby přijdu a tím to bude pro všechny cvičící ženy levnější.Tímto vás tedy ženy a dívky,ale i chlapci zvu na další lekci která je už zítra ve středu 5.1.2011 od 18.00 do 19.00 v tělocvičně ZŠ Bohdalov.

zumba 6.12.2010

4. ledna 2011 v 18:29
Zumba 6.12.2010

Přes počáteční technické problémy se první hodina zumby vydařila.V počtu 25 žen a dívek jsme si začvičily s instruktorkou Valentinou , která k nám bude dojíždět ze Žďáru nad Sázavou.
Na jednu lekci musím vybrat celkem 1050,- korun.Tisíc korun je pro instruktorku a padesát je na tělocvičnu. Zatím jsem top rozpočítala, že budu vybírat 50,- na lekci a jednou za čtyři lekce 10,- na tělocvičnu,když mi zbyde tak to bude levnější nebo z toho zaplatím nějakou výjmečnou lekci.

Zumba 27.12.2010

2. ledna 2011 v 11:07
Zumba 27.12. byla nejprve zrušena protože se přihlásilo málo cvičících,ale pak se ozvala instruktorka Valentina jestli přece jen nebude ,že se jí ptali ženské,které k ní chodí cvičit do zr.Tak jsem tedy vytvořila plákáty a napsala sms zda-li by měl někdo zájem.Přihlásilo se deset cvičících a nakonec přišlo jen šest a dvě které se nepřihlásily.Cvičení se vydařilo a ty co přišly si mohly po hodině jěště popovídat s Valentinou.

Další lekce bude v pondělí 3.1.2011 od 19.00 do 20.00 a pak hned ve středu 5.1.2011 od 18.00 do 19.00 v tělocvičně ZŠ Bohdalov.Z důvodu málo cvičících žen a dívek jsem nucena zvýšit cenu za lekci a to z 50 na 55 cena na tělocvičnu zůstává stejná 10 jednou za 4 lekce.