zumba 5.1.2011

8. ledna 2011 v 17:17
Zumba 5.1.2011
        Dnešní lekce zumby se opět vydařila přišlo několik nových cvičících žen a dívek. Celkem se dnes sešlo jedenáct cvičících žen a dívek. Nastaly i změny v placení a vybírání peněz za cvičení. Peníze bude vybírat slečna instruktorka Valentina. Dohodlo se, že se bude vybírat 70,-korun na lekci. Pokud jsem to dobře pochopila je zde započítáno i za tělocvičnu. No když se to tak vezme tak je to asi tak stejně jako jezdit do zr. Tam to u Valentiny stojí 60,- korun.Když k tomu člověk připočte cestu(autobus stojí kolem 20,- a musí se počítat cesta tam a cesta zpět takže cca 40,- ) tak je to vlastně ještě levnější než dojíždět.
        Takže peníze které se musí na lekci vybrat je tisícovka pro instruktorku Valentinu a padesát korun na tělocvičnu, celkem tedy tisíc padesát.
         Taky jsem se dnes ptala některých, které byly dnes poprvé jak se jim to líbilo a říkali že ano a že člověk se sebou teď po vánocích musí něco dělat.
          Jinak pište také svoje poznatky, jak se vám to libilo co naopak nelibilo a tak podobně. A cvičit můžou chodit i zástupci
"silného"
pohlaví tedy muži a chlapci. Budou jen vítáni ať se my ženy máme na co dívat. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama